AZS lepszy od KS Auto Wicherek (foto)

KS Auto Wicherek rozegrał dziś swoje 6 spotkanie w ramach 2 Polskiej Ligi Futsalu (PLF) grupa lubuska. Do Obornik przyjechali goście z Zielonej Góry z klubu AZS UZ MOSiR, którzy we wszystkich spotkaniach wyjazdowych odnotowywali remisy. Tym razem było inaczej.

Auto Wicherek rozpoczął mecz bardzo dobrze, bo od szybko strzelenia gola, którego autorem był grający trener Klaudiusz Hirsch. Radość gospodarzy nie trwała długo, bowiem goście szybko wyprowadzili swój zespół na prowadzenie 1-2. Do przerwy Auto Wicherek zdołał wyrównać za sprawą Marka Majchrzaka i do szatni obie drużyny schodziły z dwoma golami.

Drugie 20 minut spotkania było szczęśliwe dla gości, którzy w miarę upływu czasu zdobywali kolejne gole i powiększali przewagę nad rywalem. Na 10 minut przed końcem meczu goście prowadzili już 7-2. Ostatnią bramkę dla gospodarzy zdobył Mikołaj Orczykowski po pięknej akcji Marka Majchrzaka. AZS jednak nie zwalniał tempa i strzelił jeszcze jedną bramkę ustakając wynik meczu na 8-3.

KS Auto Wicherek vs AZS UZ MOSiR Zielona Góra 3-8

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież