Pewna wygrana KS Auto Wicherek!

Futsaliści KS Auto Wicherek Oborniki wygrali dziś 15 grudnia z KS Credo Futsal Piła 7:3. Wyraźną przewagę wypracowali sobie już jednak w pierwszej części spotkania.

Pierwsza część meczu miała jednego bohatera. Był nim niewątpliwie Bartosz Nogalski. W 6 minucie minął obronę rywala niczym narciarz tyczki slalomowe i wyłożył piłkę Marcinowi Antczakowi, który pięknym strzałem dokonał formalności. W 14 minucie pozazdrościł koledze i sam wpisał się na listę strzelców. 2 minuty później powtórzył to. Tym razem jednak najpierw wyłuskał rywalom piłkę i atomowym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramarzowi. W miedzyczasie jedną bramkę zdobył Łukasz Laskowski i na przerwę zespoły schodziły przy rezultacie 4:0 dla Wicherka.

Po zmianie stron goście nie byli w stanie skutecznie zaatakować oborniczan. Przez 10 minut kibice "nudzili się", albowiem nie mogli doczekać się kolejnych bramek. W tego letargu wyrwał wszystkich Klaudiusz Hirsch. Pierwsze uderzenie zdołał jeszcze wybronić bramkarz, ale drugi strzał pod poprzeczkę był nie do obrony. Trener jakby zazdrościł wyczynu Nogalskiego i po chwili podwyższył rezultat na 6:0!

Credo Futsal dzielnie walczył, ale niewiele mu wychodziło. Dopiero w 34 minucie zdobyli pierwszą bramkę wykorzystując gry bez bramkarza KS Auto. W 38 minucie pilanie zdobyli kolejną bramkę. Autorem oby był Jakub Skwarek. Ostatnie minuty to okres bardzo otwartej gry obu zespołów. W 39 minucie pieknym technicznym strzałem popisał się Marek Majchrzak, a w ostatniej minucie zdołali 3 bramkę strzelić goście za sprawą Mateusza Kosteckiego. Obie drużyny w końcówce mialy więcej szans, ale rezultat nie uległ już zmianiei KS Auto Wicherek zasłużenie pokonało KS Credo Futsal Piła 7:3(4:0).

Na wyróżnienie zasługuje dziś cały zespół. Bardzo ważne interwencje w pierwszej części miał Gracjan Stankiewicz. W ostatnich minutach zmienił go Dawid Kopelciw. Kolejny mecz przy Obrzyckiej w najbliższą niedzielę 22 grudnia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież