Wyniki ligi halowej OCS

W minioną niedzielę halowi piłkarze nożni rozegrali kolejną partię spotkań w ramach Halowej Ligi OCS.

Weekendowe wyniki spotkań przedstawiają się następująco:

10.00 Metalplast – CO Bogdanowo 0:1
10.35 Gorzka - DPM 1:3
11.10 Draco - Askon 5:2
11.45 Underground - Monar 4:3
12.20 Mikado - Agro 1:1
12.55 Draco - Ziomki 2:2
13.30 Browary - Poła 2:5

Po tej kolejce na czele ekstraligi swoją pozycję umocniła drużyna Poła Połajewo, która jest faworytem rozgrywek. Tuż za nią, bo na drugiej pozycji, w tabeli znajduje się beniaminek tych rozgrywek Draco. W drugiej klasie rozgrywkowej obornickiej halówki góruje Helvetia nowy zespół składający się jednak z grających już w halówce zawodników.

Następne kolejki ligowe rozegrane zostaną w dniach: 15.12.2013.r , 21.12.2013.r , 22.12.2013.r.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież