Antczak show w Żarach

Na inugurację sezonu 2013/2014 KS Auto Wicherek zremisował w Żarach z drużyną Prant Mundial Żary. Dla podopiecznych Klaudiusza Hirscha nie jest to na pewno najlepszy początek rywalizacji o mistrzostwo II ligi.

Antczak show

Słaby występ zaliczyli zawodnicy obornickiego Auto Wicherka w wyjazdowym spotkaniu 1. kolejki II ligi futsalu, w którym przeciwnikiem była drużyna Prant Mundial Żary. Rozczarowała przede wszystkim gra obornickich piłkarzy. Należy jednak uszanować punkt wywieziony z trudnego terenu, gdyż wynik do samego końca pozostawał wielką zagadką i równie dobrze mogli wyjechać z niczym. W świetnym stylu sezon rozpoczął Marcin Antczak, który w swoim pierwszym meczu w sezonie zdobył aż 4 gole.

Dobrze tylko na początku

Spotkanie lepiej rozpoczęli oborniczanie, którzy po bramkach Marka Majchrzaka i Marcina Antczaka wyszli na dwubramkowe prowadzenie. I na tym w zasadzie piękny sen się skończył. Reszta spotkania była horrorem wyjętym prosto z powieści Stephena Kinga. Niefrasobliwość gości bez skrupułów wykorzystali zawodnicy Prant Mundial Żary, którzy w krótkim czasie doprowadzili do remisu. Następnie na każdy cios zadany przez Auto Wicherka odpowiadali równie skutecznym trafieniem ze swojej strony.

Thriller w końcówce

Następnie nadeszła feralna 30' minuta spotkania, która poderwała wszystkich zgromadzonych w hali kibiców z miejsc. Pierwszy raz w tym meczu to gospodarze objęli prowadzenie. Był to krytyczny moment dla drużyny przyjezdnej. Na 3 minuty przed końcem spotkania świetną zmianę taktyczną przeprowadził trener gości - Klaudiusz Hirsch. Zdjął z boiska bramkarza i wprowadził w jego miejsce dodatkowego zawodnika. Gra w przewadze przyniosła zamierzony skutek, gdyż na półtora minuty przed końcem Auto Wicherek zdołał doprowadzić do remisu.

Spotkanie to przyniosło kibicom i futsalistom wielu sportowych emocji.

Prant Mundial Żary 5:5 K.S. Auto Wicherek Oborniki

bramki: Marek Majchrzak, Marcin Antczak x 4

kartki żółte: Bartosz Nogalski, Tomasz Wicberger

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież