Wicherki wygrały w sparingu z Oranje

W jednym z ostatnich spotkań towarzyskich KS Auto Wicherek wygrał z Oranje Sport 3:2. Mecz rozegrano w Hali przy ul. Obrzyckiej 88.

Auto Wicherek był stroną zdecydowanie przeważającą, choć to rywal pokazał w dzisiejszym meczu, że ma zęby i to w dodatku ostre. Spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem gospodarzy 3:2 i nie należało do łatwych. Momentami to jednak oborniczanie posiadali wręcz miażdżącą przewagę.

W oczekiwaniu na bramkę

Pierwsza połowa to gra w zasadzie tylko do jednej bramki. Przyznać trzeba, że piłkarze Oranje nie mieli w tej części meczu zbyt wiele do powiedzenia. Należy jednak ich pochwalić za skuteczną grę w obronie. Gracze Auto Wicherka przez bardzo długi czas nie potrafili udokumentować swojej przewagi, a udało im się tego dokonać dopiero pod koniec. Wtedy to Tomasz Wicberger potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonał poznańskiego bramkarza.

Od błędu do błędu

Druga połowa to festiwal błędów i prezentów, które gospodarze zafundowali rywalom, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób strzelili oni dwie bramki. Co prawda w tej części gry Wicherki byli skuteczniejsi niż w pierwszych dwudziestu minutach, strzelając dwa gole, jednak ten okres gry każdy chciałby jak najszybciej wymazać z pamięci. Przy jednej z bramek pomogli goście, którzy sami wstrzelili piłkę do własnej siatki, a gola decydującego o zwycięstwie zdobył Mikołaj Siwecki.

Sezon KS Auto Wicherek rozpocznie od meczu wyjazdowego do Żar. Spotkanie rozegrane zostanie 11.11.2013r.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież