Wicherki wygrały w sparingu z Oranje

| eoborniki.pl b. nogalski | Piłka nożna

W jednym z ostatnich spotkań towarzyskich KS Auto Wicherek wygrał z Oranje Sport 3:2. Mecz rozegrano w Hali przy ul. Obrzyckiej 88.

Auto Wicherek był stroną zdecydowanie przeważającą, choć to rywal pokazał w dzisiejszym meczu, że ma zęby i to w dodatku ostre. Spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem gospodarzy 3:2 i nie należało do łatwych. Momentami to jednak oborniczanie posiadali wręcz miażdżącą przewagę.

W oczekiwaniu na bramkę

Pierwsza połowa to gra w zasadzie tylko do jednej bramki. Przyznać trzeba, że piłkarze Oranje nie mieli w tej części meczu zbyt wiele do powiedzenia. Należy jednak ich pochwalić za skuteczną grę w obronie. Gracze Auto Wicherka przez bardzo długi czas nie potrafili udokumentować swojej przewagi, a udało im się tego dokonać dopiero pod koniec. Wtedy to Tomasz Wicberger potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonał poznańskiego bramkarza.

Od błędu do błędu

Druga połowa to festiwal błędów i prezentów, które gospodarze zafundowali rywalom, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób strzelili oni dwie bramki. Co prawda w tej części gry Wicherki byli skuteczniejsi niż w pierwszych dwudziestu minutach, strzelając dwa gole, jednak ten okres gry każdy chciałby jak najszybciej wymazać z pamięci. Przy jednej z bramek pomogli goście, którzy sami wstrzelili piłkę do własnej siatki, a gola decydującego o zwycięstwie zdobył Mikołaj Siwecki.

Sezon KS Auto Wicherek rozpocznie od meczu wyjazdowego do Żar. Spotkanie rozegrane zostanie 11.11.2013r.

Skorpiony Bogdanowo pokonały KS Dębiec. To drugie zwycięstwo tej drużyny z rzędu!
Przerwa zimowa powoli dobiega końca, a polskie kluby wybrały się na obozy przygotowawcze, aby szlifować formę przed wznowieniem rozgrywek. Po pierwszej części sezonu liderem tabeli jest Śląsk Wrocław, a za jego plecami plasują się takie ekipy jak Lech Poznań, Raków Częstochowa czy Legia Warszawa,...
Piłka nożna to jeden z popularniejszych sportów w Polsce. Wszystko dlatego, że na meczach jest doskonała atmosfera, a rozgrywki piłkarskie same w sobie są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Wiosenny sezon Wielkopolsko Lubuskich Lig Piłkarskich organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa dobiegł końca. Idealnym podsumowaniem był wielki finał rozegrany na trawiastych boiskach w Dolsku w sobotę 25 czerwca w kategorii orlik oraz młodzik. Turniej odbył się pod honorowym&nb...
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał aktualizacji terminarzy wynikającej z konieczności zawieszenia rozgrywek wskutek obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną.
 Krzysztof Matoga został wybrany MVP turnieju podczas sobotnich zmagań w Arena Dębiec.
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podejmie decyzje o losie rozgrywek w sezonie 2019/2020 do 11 maja.