Odwołana wielkanocna kolejka rozgrywek piłkarskich

Choć od kilku dni mamy w kalendarzu wiosnę to niestety nie możemy tego stwierdzić za naszymi oknami. Nie można więc się dziwić, że Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przełożył mecze 2. kolejki wiosennej IV ligi oraz inaugurującą kolejkę w niższych ligach.

30 marca Sparta Oborniki nie pojedzie do Wróblewa, a rozegra w Wągrowcu sparing z Koroną Stróżewo. Przełożone spotkanie ligowe oborniczanie rozegrają 22 czerwca. Inaugurację rundy wiosennej mają opóźnioną także zespoły ligi okręgowej. Wełna Rogoźno zagra swoje pierwsze spotkanie 6 kwietnia w Śremie, a planowany na najbliższy weekend mecz z Concordią rozegra 15 czerwca.

A-klasowe Orkan Objezierze i Tęcza Lulin swoje pierwsze mecze rozegrają odpowiednio 6 i 7 kwietnia. Mecze z 30 marca odbędą się dopiero 15 czerwca. Ten sam schemat przewidziany jest dla B-klasowców. Lider z Rożnowa miał rozpocząć od silnej drużyny Byków i to na jej terenie. Do tego meczu dojdzie jednak dopiero w czerwcu. To jednak oznacza, że zarówno Rożnovia oraz LKS Lipa rozpoczną rundę wiosenną dopiero 13/14 kwietnia! Wynika to z tego, że oba zespoły pauzują w 15 kolejce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież