Ambitna postawa "Wicherków" w Toruniu

W spotkaniu 12. kolejki II ligi Futsalu Auto Wicherek Oborniki nie poradził sobie na wyjeździe ze świetnie dysponowaną drużyną TAF Euro-Drób Toruń. Przed spotkaniem zdecydowanym faworytem byli gospodarze, którzy potwierdzili swoją dominację w lidze odnosząc kolejne zwycięstwo. Oborniczanie ulegli 0:3 i było to pierwsze spotkanie bez zdobytego gola.

Mimo wszystko w grze naszych zawodników zauważalny był zdecydowany postęp, w porównaniu do kilku ostatnich występów, zaangażowanie stało na wysokim poziomie, a drobne poprawki przydadzą się jeszcze w grze obronnej.

Sobotni rywal był niesamowicie wymagający i nie pozwalał na zbyt wiele, mimo to udało się stworzyć kilka ładnych akcji i oddać kilka groźnych strzałów na bramkę. Na nasze nieszczęście żaden z nich nie znalazł drogi do siatki. Niestety jeszcze trochę do życzenia pozostawia gra obronna piłkarzy Auto Wicherka, jednak mimo wyniku trzeba przyznać, że zawodnicy pokazali ducha walki i nie wystraszyli się wyżej notowanych rywali.

Przed nami cztery ostatnie mecze sezonu, dlatego trzeba dać z siebie wszystko, zarówno na treningach, jak i w grze o punkty. Charakter drużyny objawia się tym, jak potrafi zareagować i podnieść się po porażce, więc pokażmy charakter w tych ostatnich tygodniach tej ciężkiej i trudnej kampanii.

TAF Euro-Drób Toruń 3:0 K.S. Auto Wicherek Oborniki

żółta kartka: Mikołaj Siwecki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież