Wyniki sparingów piłkarzy nożnych oraz transfery

W miniony weekend nie próżnowali piłkarze nożni, którzy przygotowują się do startu rundy wiosennej.

Najwyżej sklasyfikowana w regionie drużyna Sparty Oborniki rozgrywała spotkanie w Wągrowcu. Na sztucznej nawierzchni spotkała się ze swoją imienniczką z Szamotuł. W sobotnim starciu lepszy okazał się zespół szamotulski dzięki bramce strzelonej w ostatniej minucie przez Filipa Kaszkowiaka.

Skład Sparty: Wosicki- Michalski, Siemiński, Maciejewski, Kopaniarz, Prybiński, Cyranek, zawodnik testowany, Panowicz - Brauza, Daniel.

W II połowie zagrali również: Jankowski, Muszyński, Radziwołek, Lech, Braczyński, Kaźmierczak, Krzyżanowski.

Warto odnotować, że w zespole szamotulskim zagrał Jakub Paździerski, który od wiosny będzie najprawdopodobniej reprezentował barwy tej właśnie drużyny. Na ul. Objezierską ma trafić z Orkanu Kacper Kopaniarz. Niewiadomo, w której z tych dwóch drużyn występować będą na wiosnę: Ziemowit Szymański, Łukasz Jurga czy Dominik Braczyński.

W Murowanej Goślinie towarzysko grała tamtejsza Concordia z Orkanem Objezierze. Gospodarze okazali się skuteczniejsi i wygrali 2:0. Skład drużyny gości: Z. Szymański, B. Matelski, M. Stachowiak, A. Odelga, K. Morka, K. Oleksiuk, S. Piotrowicz, K. Morka, W. Chudziński, P. Ciesiółka, P. Piotrowicz, C. Szymański, D. Senger, M. Biedny, T. Chudziński, B. Jastrząbek, Bartosz Kutzner. Jest szansa, że ten ostatni, podobnie jak i Radosław Jackowski, zasilą Orkan w rundzie wiosennej.

Przedstawiciel B-klasy, czyli KS Rożnovia Rożnowo, rywalizował z Iskrą Wyszyny. Dzięki 2 bramkom Adriana Szymota i 1 Damiana Ławniczaka, rożnowianie wygrali ten mecz 3:1. Skład zwycięzców: Rafal Chudziński, Michał Grabiarz, Mateusz Nowak, Mateusz Budziński, Mikolaj Nadstaga, Wojtek Szrama, Mateusz Patelski, Robert Byczyński, Krzysztof Chudziński, Adrian Szymot, Marcin Stypuła. W drugiej połowie zagrali także: Przemek Szrama, Mateusz Grządzielewski, Damian Ławniczak, Mateusz Byczyński, Fabian Nowak, Krzysztof Szymkowski.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież