GLPN w Rogoźnie na półmetku

GLPN w Rogoźnie na półmetku

25 listopada zakończyła się pierwsza runda kolejnego sezonu Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Rogoźnie. Na półmetku rozgrywek na pozycji lidera uplasowała się drużyna Studzieńca (zwycięzcy Ligi sprzed dwóch i trzech lat), miejsce drugie zajęło Boguniewo, natomiast na najniższym stopniu podium rundę jesienną zakończył Radstal.

Miejsce czwarte ze stratą pięciu punktów do lidera zajęła drużyna z Prusiec (zwycięscy pierwszego sezonu Gminnej Ligi). Rozgrywki administrowane przez Urząd Miejski w Rogoźnie cieszą się olbrzymią popularnością wśród mieszkańców nie tyle miasta, co sołectw wchodzących w skład gminy. Na chwilę obecną rozgrywki skupiają czternaście zespołów.

Oprócz wyżej wymienionych są jeszcze: Parkowo, Ruda, Garbatka, Sierniki, Owczegłowy, Tarnowo, Kaziopole, Jaracz, Gościejewo i Karolewo. Niewielkie różnice punktowe, jakie dzielą czołówkę zapowiadają zażartą walkę na wiosnę, a ostateczny tryumf w piątym sezonie Gminnej Ligi Piłki Nożnej w dalszym ciągu jest sprawą otwartą.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież