Kolejna porażka Wełny Rogoźno

W rozegranym dziś popołudniem meczu w Rogoźnie pomiędzy Wełną a Vitcovią Witkowo gospodarze przegrali 0:1 (0:1). Szybko stracona bramka przez rogoźnian nie wpłynęła najlepiej na poczynania tej drużyny w dalszej części meczu.

Od 4. minuty walczyli o odrobienie strat, ale nie udała im się ta sztuka. Atakując rywala wełnianie narażali się na kontry i tylko dzięki postawie bramkarza Dominika Pokorzyńskiego zawdzięczają, że nie stracili więcej bramek.

Wełna Rogoźno notuje kolejny słaby początek sezon. Miejmy nadzieję, że podobnie jak w 2 poprzednich latach, następne mecze przyniosą już zwycięstwa i drużyna zacznie walczyć o czołowe lokaty. Najbliższa okazja w przyszłą sobotę, kiedy to do Rogoźna przyjedzie zespół Stelli Luboń.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież