III Wakacyjny Puchar Bogdanowa dla Ocieszyna

W rozegranym w niedzielne popołudnie 26.08.2012 turnieju dla dzieci z roczników 1997 i młodszych zwyciężyła drużyna z Ocieszyna, którą prowadził Radosław Zbierski wspierany przez sołtysa Błażeja Pacholskiego.

Końcowa klasyfikacja:
1. Ocieszyn
2. Orlik Oborniki
3. Kowalewko
4. Sparta Oborniki
5. Bogdanowo

A oto wyniki:
Bogdanowo - Sparta 0:2 (bramki M. Fischbach, samobój)
Kowalewko - Orlik 0-0
Ocieszyn - Bogdanowo 3:0 (bramki N. Jabłoński 2, N. Wierzbicki)
Sparta - Orlik 0:3 (bramki K. Puszko 2, M. Gajer)
Ocieszyn - Kowalewko 1:0 (bramka N. Jabłoński)
Bogdanowo - Orlik 0-1 (J. Urbaniak)
Sparta - Kowalewko 0-1 (E. Jojt)
Orlik - Ocieszyn 0-0
Bogdanowo - Kowalewko 0-3 (bramki A. Szefler 2, M. Ziółkowski)
Sparta - Ocieszyn 0-3 (bramki N. Wierzbicki 2, N. Jabłoński)

Turniej zorganizowany został przez Stanisława Szweda i Stowarzyszenie Bogdanowo - Zawsze Aktywni w ramach projektu "Ekologiczne Bogdanowo". Więcej o turnieju i całym projekcie napiszemy wkrótce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież