Miejsko – Gminne Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Piłkę Nożną

fot. T.Wosicki17 kwietnia na boisku „Orlik” na Osiedlu Leśnym w Obornikach odbyły się Miejsko – Gminne Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Piłkę Nożną. W zawodach wzięły udział wszystkie gimnazja z gminy Oborniki. Najlepszym zespołem okazało się gimnazjum z Rożnowa.

Walka była zacięta. Każda drużyna była świetnie przygotowana do rozgrywek i pełna energii do gry. Dwa najlepsze zespoły oprócz pamiątkowych medali i tytułu mistrzów i wicemistrzów gminy wywalczyły możliwość wzięcia udziału w mistrzostwach powiatu. Miejmy nadzieję, że i wtedy młodym zawodnikom nie zabraknie zapału i wywalczą dla siebie wysokie miejsca na podium.

Wyniki:

I miejsce Gimnazjum Rożnowo

II miejsce Gimnazjum nr 1

III miejsce Gimnazjum Objezierze,

IV miejsce Gimnazjum nr 3,

V miejsce Gimnazjum Kiszewo.

red.eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież