Jesteśmy Wicemistrzami Wielkopolski

fot. UM Oborniki23 marca w Koninie odbył się finał Wojewódzkich Rozgrywek w Piłkę Ręczną Chłopców.  W zawodach wzięło udział 8 najlepszych zespołów z całego województwa.

Drużyny zostały podzielone na II grupy:
I grupa: SP 3 – Konin, SP 46 – Poznań, SP 9 – Leszno, SP – Ostrów
II grupa: SP 2 – Oborniki, SP – Złotów, SP – Śrem, SP 8 – Konin

Nasza drużyna pierwszy mecz rozegrała z zespołem SP – Złotów i po nerwowej grze zwyciężyła 13 – 10. W drugim meczu zmierzyła się z drużyną SP 8 z Konina, z którą, po fantastycznej grze zwyciężyła pięciobramkową przewagą.

Po wygranej w grupie chłopacy walczyli o I miejsce ze zwycięzcą grupy I – drużyną SP w Ostrowie. Doskonały mecz zagrał bramkarz Dawid Fabke, który dzięki takiej postawie został najlepszym bramkarzem turnieju.

Niestety drużynie zabrakło trochę szczęścia i w finale przegrała z ostrowskim zespołem. Najlepszym zawodnikiem drużyny, wytypowanym przez trenerów został Krzysztof Bednarz.
Cała  drużyna zasługuje na pochwałę, gdyż jesteśmy Wicemistrzami Wielkopolski.

SKŁAD DRUŻYNY:
1. Krzysztof Bednarz
2. Filip Lis
3. Dawid Królski
4. Daniel Szymaś
5. Borys Gradzik
6. Bartosz Piechota
7. Tomasz Dmytruszyński
8. Adrian Miszczak
9. Jędrzej Niedzielski
10 Jakub Ziemski
11. Adam Fryska
12. Dawid Fabke
13. Rafał Fabke

TRENER: Alina Dyżlą

UM Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież