Zawodnicy LPFA Oborniki wyprowadzili piłkarzy na boisku (foto)

Zawodnicy LPFA Oborniki wyprowadzili na murawę zawodników podczas meczu Lecha Poznań z Wisłą Płock.

Jest nam bardzo miło poinformować ze już drugi raz zawodnicy LPFA Oborniki mieli okazje zaprezentować skład Lecha Poznań  Z Obornik przyjechało razem z zawodnikami ponad 100 osób. Najbliżsi mieli okazje obserwować swoje pociechy z trybun, a członkowie Akademii mieli swój udział w przedmeczowych przygotowaniach. Zawodnicy mieli okazje zobaczyć stadion z perspektywy szatni, murawy oraz tunelu. Wyjście wspólne z piłkarzami na murawę takiego stadionu to wyjątkowe przeżycie, które pozostanie w pamięci na wiele lat. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież