Objezierska rywalizacja orlików

Hala Środowiskowa w Objezierzu gościła w sobotę, 21 stycznia młodych piłkarzy z rocznika 2002 i młodszych, rywalizujących w turnieju zorganizowanym przez LKS Orkan Objezierze przy współpracy z Obornickim Centrum Sportu. Najpierw drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach i trzeba przyznać, że już w tej fazie rozgrywek nie brakowało zaciętych spotkań, które odbywały się przy głośnym dopingu rodziców.

Po fazie grupowej przystąpiono do fazy pucharowej, w której aż cztery mecze kończyły się serią rzutów karnych, łącznie z finałem, w którym Nielba Wągrowiec pokonała Błękitnych Owińska.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

  1. Nielba Wągrowiec
  2. Błękitni Owińska
  3. Sparta Oborniki
  4. Orkan Objezierze II
  5. Tarnoviak Tarnowo Podgórne I
  6. Orkan Objezierze I
  7. Wełna Rogoźno
  8. Tarnoviak Tarnowo Podgórne II

 

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Denis Andrzejewski ze Sparty Oborniki.

Komentarze  

#1 asiau 2012-01-27 21:11
Dziękujemy organizatorom za bardzo udane spotkanie , dzieciom za wspaniala gre fair play!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież