Wielkopolski ZPN zamierza obniżyć opłaty

Prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zapowiada modyfikacje w opłatach związanych z uczestnictwem w ligach.

We wtorek 7 maja na stronie WZPN pojawiła się informacja od prezesa Pawła Wojtali, a dotycząca zmian w rozgrywkach.

 

Szanowni działacze, trenerzy, zawodnicy, kibice!

Z uwagi na zmiany w organizacji rozgrywek wprowadzone uchwałami Polskiego Związku Piłki Nożnej, modyfikacji ulegnie sposób zarządzania współzawodnictwem ligowym.

Od sezonu 2019/20 organizatorem wszystkich rozgrywek na terenie województwa będzie wyłącznie Wielkopolski ZPN. Dla klubów zmiany będą miały tylko charakter formalny. Na obszarach odpowiadających terenom działania obecnych Okręgowych ZPN powstaną jednostki terenowe Wielkopolskiego ZPN odpowiedzialne za bieżącą obsługę rozgrywek.

Jedynym odczuwalnym dla klubów skutkiem zmian może być obniżenie opłat związanych z uczestnictwem w ligach. W chwili obecnej na szczeblu władz centralnych trwają prace nad ustaleniem nowych wysokości kosztów. Szczegółowe informacje zostaną przedstawione przez Związek po ich zatwierdzeniu.

Paweł Wojtala
Prezes Wielkopolskiego ZPN

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież