Blisko 500 osób na turnieju dla Joanny (foto)

| Łukasz | Na sportowo

Rożnovia Rożnowo, Orkan Objezierze i Przyjaciele Alanka zagrali tym razem dla Joanny.

Joanna cierpi na raka trzustki. W ciężkiej chorobie pomocną dłoń wyciągnęło do Asi wiele firm i wolontariuszy z Rożnovią na czele. Podczas niedzielnego turnieju na boisku w Rożnowie pojawiło się blisko 500 osób. W sportowej rywalizacji wzięło udział 20 drużyn. Z dziennikarskiego obowiązku dodamy, że zwyciężył zespół Silvano. Kolejne lokaty zajęły drużyny: 2. Kosbud, 3 Minimax sofa i 4 Slums Attack. Akcje charytatywne dla Joanny będą kontynuowane, a o ich terminach będziemy informować.

Z Węgier napłynęły świetne informacje. Anna Komar i Marek Komar zostali Mistrzami Świata w tenisie ziemnym wśród lekarzy.
Kantor TOP wygrał 13. edycję Piłkarskiej Nocy na Orliku. Ubiegłoroczny zwycięzca, POMAX, zajął drugą lokatę.
Na końcówce majowego weekendu od 4 do 5 maja 2024, Klub Kotwica w Rogoźnie organizuje regaty w klasie omega.
W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.
23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.
Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.
STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników.