Przejdź do głównej treści

Wicherki wicemistrzem Wielkopolski

| B.Nogalski | Na sportowo

Drugie miejsce Wicherków w Mosinie

W sobotę 04.10.2014r. w hali w Mosinie rozegrany został turniej Mistrzostwa Wielkopolski w Futsalu 2014.

W turnieju udział wzięło 5 drużyn, a zwycięzcami zostali zawodnicy gospodarzy, czyli UKS Orlik Mosina. Auto Wicherek zajął drugie miejsce. Nagrodę dla najlepszego trenera mistrzostw otrzymał Bartosz Łeszyk.

Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, a mecze trwały 2 x 10 minut z zatrzymywaną ostatnią minutą spotkania. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów oraz ostateczną tabelę.

WYNIKI

KS Auto Wicherek Oborniki       3:2       Studio Viva Września

M-40.pl Poznań 1:0       KS Futsal Leszno

KS Auto Wicherek Oborniki       1:1       UKS Orlik Mosina

Studio Viva Września    0:3       M-40.pl Poznań

KS Futsal Leszno         0:1       UKS Orlik Mosina

KS Auto Wicherek Oborniki       1:0       M-40.pl Poznań

Studio Viva Września    4:2       KS Futsal Leszno

M-40.pl Poznań 1:2       UKS Orlik Mosina

KS Auto Wicherek Oborniki       2:3       KS Futsal Leszno

UKS Orlik Mosina         2:1       Studio Viva Września

TABELA

M-ce     Drużyna            M         Z          R          P          Br         Pkt

1          UKS Orlik Mosina         4          3          1          0          3          10

2          KS Auto Wicherek Oborniki       4          2          1          1          1          7

3          M-40.pl Poznań 4          2          0          2          2          6

4          Studio Viva Września    4          1          0          3          -3         3

5          KS Futsal Leszno         4          1          0          3          -3         3

Zarządzanie zasobami ludzkimi to nie tylko rekrutacja i motywowanie pracowników. To także szkolenia, które mają na celu rozwój kompetencji zawodowych i osobistych.
Tenisistki i tenisiści stołowi Warty Poznań mają za sobą kilka lutowych startów.
2 lutego w Liścu Wielkim odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyło ponad sto zawodniczek i zawodników w tym 6 reprezentantów Warty Oborniki.
Do 5 lutego 2025 można zgłosić kandydatów do nagrody Osobowości Sportowych Gminy Oborniki, roku 2024!
Lena Łata wygrała turniej kadetek w deblu rozgrywany w Chorzowie. Partnerką jej była Oliwia Czarcińska.
Oldboje Gamaja Rogoźno wywalczyli trzecie miejsce w turnieju piłki nożnej BESKID CUP. 
W sali Agrobiznesu w Rogoźnie rozegrano pierwszą edycję Badmintowego Gamaja Cup. Medale wręczali Krzysztof Citar i Adrian Czarnecki.