fbpx

Trzecie zwycięstwo Chudeckiego (film)

Trzecie zwycięstwo Chudeckiego (film)W swoim trzecim pojedynku na ringach zawodowych Michał Chudecki w sobotę 17 listopada pokonał przez techniczny nokaut Andrreia Hramykę. Walka boksera mieszkającego w Gminie Oborniki otwierała galę “Wojak Boxing Night” w Warszawie.

Sobotni rywal Michała był od niego wyższy o pięć centymetrów i w swoje dotychczasowej karierze na ringach zawodowych wygrał dziewięć walk przez nokaut. Chudecki do momentu przerwania walki całkowicie dominował w ringu. Pięściarz Global Boxing od pierwszych sekund walki był zawodnikiem lepszym, potrafiącym zadawać szereg różnych ciosów.

Michał mając przed sobą wyższego rywala, zadawał dużo ciosów na korpus, co przyniosło efekt po trzeciej rundzie. Wtedy bowiem narożnik Białorusina, który był już dość mocno poobijany, podjął decyzję o poddaniu swojego pięściarza. Jak mówił w wywiadzie dla ringpolska.pl Chudecki – gdyby nie poddano Andreia, trener kazał mi przyspieszyć, tak żeby zakończyć walkę przed czasem w czwartej rundzie. Sobotnie zwycięstwo jest już trzecim dla Michała, z czego dwa udało mu się uzyskać przed czasem. Kolejną walkę na zawodowym ringu bokser stoczy 8 grudnia podczas gali w Katowicach.

Źródło: www.chudecki.com, www.oborniki.pl