Skip to main content

Awans do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

| H.Hyżyk | Na sportowo
foto: H.Hyżyk
foto: H.Hyżyk

23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.

Klub Warta Oborniki reprezentowali Gabriela Dyk, Zuzanna Partyka, Maurycy Woźniak oraz Antoni Dolczewski. W kategorii Młodziczek 2 miejsce w turnieju eliminacyjnym i awans do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, wywalczyła Gabriela Dyk. Miejsce w przedziale od 13-16 zajęła (jeszcze nominalnie Żaczka) Zuzanna Partyka.

W turnieju finałowym Gabriela Dyk zajęła miejsce 5, natomiast w turnieju drużynowym Gabriela i Zuzanna zajęły miejsce 5-8. W kategorii Młodzików w turnieju eliminacyjnym Maurycy Woźniak zajął miejsce 5-6 a Antoni Dolczewski który miał pierwszy raz okazję wystąpić w podobnych zawodach miejsce 25-32. W turnieju drużynowym Maurycy i Antoni zajęli miejsce 5-8.

Powiat obornicki na 6 miejscu pośród powiatów z Wielkopolski w tenisie stołowym.

W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.

Klub Żeglarski Kotwica z nowymi władzami

Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.

Rogoźno. Rodzinne granie w zawodach organizowanych przez STS Gamaja

STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników. 

Zawody w tenisie stołowym w Czempiniu

25 lutego odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków. W zawodach które odbyły się w Czempiniu wzięło udział troje reprezentantów klubu Warta Oborniki.

Boksy rowerowe – wygodne i bezpieczne

Korzystanie z roweru, jako środka transportu jest nie tylko lepsze dla naszego zdrowia, ale również nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska w takim stopniu, jak robią to samochody.

Gamaja Rogoźno. Wrócili do treningów

Tenisistki i tenisiści Gamaja Rogoźno powrócili do treningów.

ThermoPerformanceMaterial: Sekret Wydajnych Ćwiczeń w Ubraniach SMMASH

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi - litry potu rozlanego na sportowych matach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi próbami zmagają się uczestnicy (zawodowcy oraz nowicjusze) różnych dyscyplin sportowych.