Przejdź do głównej treści

To był udany rok dla STS Gamaja Rogoźno

| Łukasz | Na sportowo

STS Gamaja Rogoźno podsumowało swoje występy w 2022 roku.

W czwartek 22 grudnia rogoziński klub tenisa stołowego podsumował występy swoich reprezentantów w 2022 roku. Podsumowania sezonu dokonali trener Adrian Czarnecki i Krzysztof Citar.  Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani za zaangażowanie i reprezentowanie barw klubowych pamiątkowymi statuetkami, które wręczali zaprzyjaźnieni z klubem Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski i Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Łukasz Zaranek. ?

 

Najlepszą, bo przeszło 97 % frekwencją mogą pochwalić się: Bartosz Pochylski, Maja Czarnecka, Alan Kaleta, Jagoda Kaczmarek, Karina Citar i Tomasz Kukawka. "Złotymi" rakietkami za prace na rzecz rozwoju tenisa stołowego na ziemi rogozinskiej uhonorowani zostali Łukasz Zaranek, Jacek Polcyn, Krzysztof Citar i Tadeusz Miężalski.
 
Podczas sezonu 2022 STS brało udział, zorganizował lub współorganizował:
? Letni obóz sportowy dla dzieci w Drzonkowie
? Wziął udział w "Pingpongowy Narodowy" Święto Tenisa stołowego na Stadionie Narodowym w Warszawie
? Zorganizował gminną ligę tenisa stołowego
? Turniej tenisa stołowego "Grać jak Andrzej Grubba"
? Turniej firm
? Turniej Mikołajkowy
? Turniej o medal - Wakacyjne zawody dla najmłodszych
? współpracował przy organizacji tradycyjnych zawodów o Puchar Burmistrza Rogoźna
? młodzież brała udział w rozgrywkach IV ligi tenisa stołowego Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego
?klub promował zdrowy i aktywny styl życia
? zawodnicy wzięli udział w zawodach i turniejach w całej Polsce między innymi: Warszawa, Zielona Góra, Drzonków, Wrocław, Oborniki, Ostroróg, Bierzwnik, Poznań, Luboń, Objezierze, Solec Kujawski i wiele, wiele innych miejscowości skąd podopieczni STS przywieźli wiele medali, bagaz doświadczeń oraz mnóstwo nowych znajomości i przyjaźni - piszee klub na swojej stronie. 
 

 

Zarządzanie zasobami ludzkimi to nie tylko rekrutacja i motywowanie pracowników. To także szkolenia, które mają na celu rozwój kompetencji zawodowych i osobistych.
Tenisistki i tenisiści stołowi Warty Poznań mają za sobą kilka lutowych startów.
2 lutego w Liścu Wielkim odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyło ponad sto zawodniczek i zawodników w tym 6 reprezentantów Warty Oborniki.
Do 5 lutego 2025 można zgłosić kandydatów do nagrody Osobowości Sportowych Gminy Oborniki, roku 2024!
Lena Łata wygrała turniej kadetek w deblu rozgrywany w Chorzowie. Partnerką jej była Oliwia Czarcińska.
Oldboje Gamaja Rogoźno wywalczyli trzecie miejsce w turnieju piłki nożnej BESKID CUP. 
W sali Agrobiznesu w Rogoźnie rozegrano pierwszą edycję Badmintowego Gamaja Cup. Medale wręczali Krzysztof Citar i Adrian Czarnecki.