fbpx

Klub Sportowy Extreme Team Oborniki

Klub Sportowy Extreme Team Oborniki odnosi coraz większe sukcesy.

W ostatnich dniach człnkowie klubu odwiedzili Urząd Miejski. Spotkali się z Zastępcą Burmistrz Obornik Piotrem Woszczykiem, aby przekazać świąteczno-noworoczne życzenia. Była okazja do pochwalenia się dokonaniami klubu. Mówił o nich prezes Janusz Wolniewicz:

Klub Sportowy Extreme Team Oborniki powstał w 2015 roku jako kontynuacja dla myśli sportowej UKS "Trójka" Oborniki, który w swojej długoletniej historii wychował wielu zawodników stawających na wszystkich stopniach podium Mistrzostw Polski w kategorii dzieci. Aktualnie kilkudziesięcio osobowa grupa zawodników, działaczy wraz z kadrą szkoleniową trenuje na codzień na naszych obornickich obiektach sportowych (CRO, OCS, Siłownie...). W swoich szeregach mamy uczniów z wielu jednostek oświatowych z terenu naszej gminy (SP2, SP3, SP4, Liceum, Technikum...), co pozwala na łączenie pasji do sportu z profesjonalnym szkoleniem niemal dla każdego mieszkańca naszej gminy. Nasi zawodnicy oprócz świetnych wyników sportowych wspierają również inne stowarzyszenia, organizacje czy zawody sportowe (Międzynarodowa Parafiada w Warszawie -2 miejsce 2019, ogólnopolskie zawody biegowe, aquathlony...) z czego jesteśmy nie zmiernie dumni, a drugorzędne znaczenie ma dla nas pod jakimi barwami zdobywają powyższe sukcesy (szkolnymi, klubowymi, indywidualnie), bo każdy sukces naszego zawodnika jest sukcesem nas wszystkich.

Zapraszamy młodszych i starszych sportowców do kontaktu z nami. Jeżeli będzie taka możliwość to wesprzemy merytorycznie, organizacyjnie oraz treningowo, aby pasja która w Was jest rosła i trwała przez całe zycie.
O startach zawodników KS EXTREME Team Oborniki będziemy informować na naszym portalu.