Przejdź do głównej treści

Bogdanowo – to tutaj wszystko się rozpoczęło.

| MP | Zapowiedzi kultura

Przy DK 11 pojawiły się dwa banery zachęcające mieszkańców oraz podróżujących do oddawania głosu na Drużynę Libera w Bitwie na Głosy.

Spontaniczna akcja “Stowarzyszenia Bogdanowo – zawsze aktywni” oraz naszego portalu zaowocowała pojawieniem się przy DK 11 dwóch banerów oraz propozycją wspólnego oglądania Bitwy na Głosy w świetlicy w Bogdanowie.

To kolejny etap w walce o finał Bitwy na Głosy. Czy Liber i jego Drużyna mają szansę osiągnąć kolejny sukces?

Wszystko zaczęło się w Bogdanowie, stąd pochodzi Liber i często w swoich wypowiedziach to powtarza. Ta mała miejscowość potrafi się odwdzięczyć. Zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia, portalu bogdanowo.net oraz naszym do świetlicy wiejskiej w Bogdanowie na wspólne oglądanie finałowego odcinka "Bitwy na Głosy" w przyszłą sobotę 10.11.2012r.

Obornicka biblioteka zaprasza młodych czytelników na spotkanie z dinozaurami! Na kolejne spotkanie tematyczne czytelnia zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat wraz z opiekunami.
Już w niedzielę, 28 września 2025 r., w Muzeum Młynarstwa i Wodnych Urządzeń Przemysłu Wiejskiego w Jaraczu odbędzie się coroczny Festyn Młynarski. To wydarzenie, które łączy historię młynarstwa z bogatym programem artystycznym, warsztatami rękodzielniczymi oraz strefą pełną atrakcji dla całych rod…
W październiku w Kościele pw. NMP Wniebowziętej w Obornikach odbędzie się spektakl słowno-muzyczny pt. „Pieśń o Bolesławie Chrobrym, który koroną królewską Polskę ozdobił”.
Rogozińskie Centrum Kultury przygotowało bogaty program na wrzesień–grudzień 2025 r. Wystąpią m.in. Eleni, Rafał Rutkowski i Big Band 241.
W najbliższą sobotę Bogdanowo stanie się miejscem, gdzie pomoc innym spotka się z muzyką, sztuką i radosnym świętowaniem. Od rana mieszkańcy będą mogli wziąć udział w Akcji Poboru Krwi, a po południu – bawić się podczas 7. edycji Art Music Festival.
W sobotę odbędzie się trzecia edycja Ryczywolskiego Rajdu Turystycznego.
Poezja Jana Kochanowskiego będzie czytana podczas tegorocznej akcji "Narodowego Czytania".