fbpx

Ostatnia niedziela na Łazienkach (film)

Ostatnia niedziela na ŁazienkachW przedostatnią niedzielę tegorocznych wakacji na obornickich łazienkach odbył się ostatni występ z cyklu Niedziele na Łazienkach.

Niedzielne popołudnia nad Wełną to nowa propozycja spędzania wolnego czasu dla mieszkańców Obornik. Myślę, że generalnie można powiedzieć, że ta propozycja spędzania czasu na Łazienkach została przyjęta przez Oborniczan z dużym zainteresowaniem – powiedział nam Dyrektor OOK Adam Krasicki.

O planach na “kulturalną jesień” w Obornikach dowiemy się już 14 września. Jak zapowiedział Pan Krasicki, tego dnia odbędzie się kiermasz kulturalny. Największą gwiazdą, którą na jesień zobaczymy w Ośrodku jest Artur Andrus – dodał Adam Krasicki.Tego dnia na Łazienkach wystąpił zespół Tobiasza Gotfryda oraz Obornicka Orkiestra Dęta z Maniewiakami.

Tradycją w Obornikach stały się Mocne finały lata, w tym roku siłacze zaproponowali inną formułą spotkania polegającą na zaproszeniu do siłowych konkursów dzieci i młodzież. W atmosferze zabawy przeprowadzono kilka konkurencji, które prowadził doskonale znany Oborniczanom Robert Nemś – Robuś.