fbpx

Rozpoczęły się Dni Rogoźna

Dni Rogoźna

Przypominamy, że od dzisiaj rozpoczęły się Dni Rogoźna. Mimo kiepskiej pogody zachęcamy Państwa do licznego udziału w tych imprezach.

Już dzisiaj rozegrano zawody wędkarskie i trwa turniej szachowy. O godzinie 11:00 Wielkie malowanie w RCK. Jutro od godziny 20:00 amfiteatr OSP wypełni się osobami spragnionymi zabawy tanecznej. Za muzykę będzie odpowiadał zespół Trawers.

Najwięcej atrakcji zaplanowano na 3 i 4 maja. 3 maja tradycyjnie poświęcony będzie gminnym uroczystością z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Tego samego dnia o godzinie 21 na scenie przy Muzeum Regionalnym odbędzie się koncert znanego z występów w telewizyjnym programie X-Factor Gienka Loski. Supportem Gienek Loska Band będzie zespół Bluestonos oraz Muchos Cojones z Poznania. Zapowiada się więc bardzo bluesowe popołudnie i rozrywkowy wieczór.

W sobotę (4 maja) na scenie zaprezentują się kolejno: zespół taneczno-marszowy „Pa-Mar-Sze”, Duet akordeonowy Bayan Brothers(znany z występów w „Mam talent”), Grupa teatralna „To My” działająca przy Rogozińskim Centrum Kultury, a punktem kulminacyjnym tego dnia będzie koncert popularnego kilka lat temu zespołu Sumptuastic. W finalnym dniu Dni Rogoźna odbędą się Ekologiczne zawody wędkarskie bezzanętowe oraz wycieczka rowerowa brzegiem Jeziora Rogozińskiego