fbpx

Dzień Seniora w Bogdanowie

Dzień Seniora w Bogdanowie, fot. bogdanowo.netJuż tradycją stał się w Bogdanowie "Dzień Seniora", który organizowany jest przez Sołtysa i Radę Sołecką. W sobotę 31.03.12 popołudnie kolejny raz spotkali się najstarsi mieszkańcy Bogdanowa.

Po uroczystym przywitaniu zebranych gości przez Sołtysa Andrzeja Majkowskiego organizatorzy rozdali zebranym okazjonalne podarunki. Ponieważ była to wspaniała okazja do wspomnień z ostatniego roku organizatorzy zadbali o dobrą muzykę, która umilała wszystkim wspólnie spędzone sobotnie popołudnie. Dodatkową atrakcją dla zebranych gości był występ Marcina Samolczyka i Lecha Farona, którzy jak zwykle rozbawili całą świetlicę. 31 marca to była też data urodzin Bolesława Ćwiejkowskiego, stąd też była okazja do złożenia mu życzeń, wręczenia bukietu kwiatów i odśpiewania tradycyjnego "sto lat".

Choć żal było wszystkim rozchodzić się do domów, to jednak późna godzina zmusiła nawet tych najwytrwalszych do opuszczenia świetlicy. Wszyscy życzyli sobie jednak, aby móc się ponownie spotkać w tym samym gronie już za rok! Na spotkanie z Seniorami przybył także Burmistrz Piotr Woszczyk.

 

 

red. bogdanowo.net