Skip to main content

Sara Frankiewicz ( Rogoźno) - Mruczy Winyl

| MP | Muzyka

Być może mamy okazję być świadkami narodzin kolejnej gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Sara Frankiewicz, 14-letnia uczennica z Rogoźna zaskakuje interesującą barwą głosu.

Sara uzyskała już szereg wyróżnień na konkursach piosenek, jest sześciokrotną laureatką Przeglądu Młodych Talentów – Mikrofonia, w tym roku zdobyła Grand Prix Mikrofonia 2018. Uzyskała również wyróżnienie na ogólnopolskim konkursie piosenki w Śmiglu. Piosenka, która dała Sarze ostatnie wyróżnienia nosi tytuł Mruczy Winyl.

Grand Prix Mikrofonia 2018 - Sara Frankiewicz ( Rogoźno) - Mruczy Winyl (słowa: M.Krautwurst, muzyka: M. Zych/D.Czechura) . Opieka artystyczna Joanna Kania. Produkcja wideo : Wiesław Zieliński Grupa H2O Rogoźno. Audio : JR Studio Rogoźno.

Three Faces w styczniu w RCK. Kim jest KIMI?

Już w styczniu zobaczymy na rogozińskiej scenie Three Faces. Jednym z członków grupy jest KIMI.

Nagrali teledysk na terenie OSiR w Rogoźnie

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie został nagrany teledysk do piosenki  The Time of My Life IżoLa.

Kwiat Jabłoni + Julia Pietrucha = wakacyjny chillout

„Drogi proste” to jest  magiczny kawałek muzyki  z udziałem rodzeństwa Sienkiewicz i Julii Pietruchy.

Nowa wersja piosenki Dla Ciebie Szymona Wydry (film)

W święto zakochanych zadebiutował nowy teledysk do piosenki Dla Ciebie Szymona Wydry.

Premiera nowego singla Libera!

Po wielu latach doczekaliśmy się kolejnej piosenki Libera. Artysta wczoraj opublikował piosenkę „Latarnie” stanowiącą zapowiedź nowej płyty, która ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Pan Demia i Pani Kara

Czasy mamy trudne, ale nie można się poddawać. Nawet w tak trudnych czasach można liczyć na ogromną pomysłowość wielu twórców, którzy swoją aktywnością podnoszą nas wszystkich na duchu i choć na chwilę pozwalają uśmiechnąć się.

Niesamowity Maanam - ich cudowne teksty piosenek!

Maanam to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Nie można nie znać tego zespołu. Charyzmatyczna Kora tworzyła jedne z najlepszych tekstów piosenek w Polsce, a reszta bandu dbała o niesamowite brzmienia, które miały otulić najpiękniejsze teksty piosenek. Nie...