Maja Szymanowska przedstawia nowy teledysk

11264388 468413136656846 235246027 o

W dniu wczorajszym miała miejsce premiera teledysku Mai Szymanowskiej „Homeless”. Teledysk prezentuje trzy bohaterki, w które wcielają się Magdalena Karolczyk, Paulina Soboń i Zuza Suska.

Równocześnie ogłoszono konkurs dotyczący tłumaczenia tytułu piosenki. Szczegóły konkursu dostępne są stronie profilu społecznościowym artystki --> https://www.facebook.com/Muzyka.Maja.Szymanowska?fref=ts

 

Komentarze  

+1 #1 AnWe 2015-05-29 09:00
Piosenka jest piękna! :) Warto obejrzeć ten teledysk! :)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież