Sylwia Grzeszczak z Telekamerą 2015? (film)

Sylwia Grzeszczak nominowana do Telekamery 2015

Jak co roku tygodnik Tele Tydzień organizuje galę podczas której rozdaje Telekamery. Wśród nominowanych do nagrody artystów znalazła się m.in. Sylwia Grzeszczak.

Głosowanie zakończyło się 22. stycznia. Oficjalne wyniki poznamy podczas gali, która odbędzie się 9. lutego. Wśród nominowanych do nagrody znalazła się Sylwia Grzeszczak. Doskonale znana nam artystka na pewno wystąpi na scenie, gdzie zaśpiewa piosenkę "Kiedy tylko spojrzę". To czy otrzyma nagrodę dowiemy się jednak za tydzień.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież