Premiera singla Libera & Natalia Szroeder

liber natalia

Dzisiaj o godzinie 20:00 odbyła się premiera piosenki Libera i Natalii Szroeder pt "PORÓWNANIA", została ona zagrana na antenie dwóch rozgłośni radiowych. Artyści opublikowali również audio na YT.

Zachęcamy do wysłuchania piosenki i dzielenia się swoimi opiniami. Piosenka jest zapowiedzią nowej płyty Natalii i Libera. Pracę nad nią trwają. Artyści stworzyli niepowtarzalny muzyczny duet, który już wylansował kilka przebojów. Czy piosenka „Porównania” to kolejny HIT?

foto: YouTube

Komentarze  

+5 #1 Guest 2015-01-17 00:01
Ten chłopiec najpierw musi się nauczyć śpiewać
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież