Będzie nowy singiel Libera i Szroeder (film)

Wkrotce nowy singiel Libera i Szroeder (fot. W.Gabinet)

W środę 14. stycznia odbędzie się premiera nowego singla Libera i Natalii Szroeder.

W sylwestra duet artystów wystąpił na krakowskim rynku, gdzie zaśpiewał "Wszystkiego na raz" i "Teraz Ty". W dniu wczorajszym Liber zapowiedział kolejny utwór zaśpiewany z Natalią Szroeder. Jego premiera ma mieć miejsce w najbliższą środę. 

Zapraszamy dziś do obejrzenia teledysku do piosenki "Teraz Ty".

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież