Nie było ślubu Libera z Sylwią Grzeszczak (film)

Liber nadal stanu wolnego

Marcin Liber Piotrowski i Sylwia Grzeszczak nadal są stanu wolnego. To zapewne dobra informacja dla licznego grona fanów i fanek obu artystów.

Jeden z plotkarskich portali poinformował, że w tajemnicy przed wszystkimi ślub wzięli ze sobą Liber z Sylwią Grzeszczak. Uroczystość miała mieć miejsce wczoraj 26. lipca w Poznaniu.W nie mniejszym szoku niż fani byli sami zainteresowani. Oboje w sobotę grali swoje koncerty. Liber porywał publiczność w Toruniu, a Sylwia na Mazurach.

Poniżej wpis na fanpage Libera z wczoraj, a przecież zgodnie z rewalacjami powinien się własnie bawić na impezce po ślubie ;).
 
Post użytkownika Liber.

Zapraszamy do objerzenia teledysku w wykonaniu obu artystów "Co z nami będzie".

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież