Weronika Żwawiak w konkursie RMF FM (film)

Weronika Żwawiak

Weronika Żwawiak zakwalifikowała się do konkursu radia RMF FM. Teraz czeka na wasze głosy.

Mieszkanka Wymysłowa w gminie Oborniki bierze udział w konkursie "ja cię kręcę". Zgłosiła się do niego z piosenką Sylwii Grzeszczak "Nowy Ty, nowa Ja". Głosować na Weronikę możecie na stronie RMF - kliknij.

Poniżej prezentujemy piosenkę Sylwii Grzeszczak w wykonaniu Weroniki.

Komentarze  

#1 Amelaa 2014-07-17 21:53
:-) :-) :-) :-) :-) :D :D :D
SUUUPPER
No po prostu prze ślicznie
I JAK TU NIE GLOSOWAĆ
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież