Zagłosuj na piosenkę Anny Spławskiej (film)

Anna Spławska (fot. facebook.com/asfreemusic)

Utwór "One zawsze dobrze wychodzą na zdjęciach" Anny Spławskiej może stać się hitem lata 2014. Wszystko w waszych rękach.

Ania, członkini Drużyny Libera, postanowiła rozwijać swoją karierę zawodową solo. Występuje pod pseudonimem artystycznym "Ann". Jej piosenka "One zawsze dobrze wychodzą na zdjęciach" trafiła na listę piosenek, które biorą udział w konkursie na hit lata 2014 poznańskiego portalu NaszeMiasto.pl. Głosować można na 3 sposoby: wysyłając sms, lajkując na facebook'u bądź klikając na portalu na piosenkę Anny. Szczegóły znajdzieciei tutaj -kliknij.

Poniżej prezentujemy utwór "One zawsze dobrze wychodzą na zdjęciach".

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież