Cisha i UPADEK

 Cisha i UPADEK

Upadek to piosenka zespołu CISHA spompowana specjalnie na koncert, który odbył się Rogoźnie dla uczczenia kanonizacji JPII.
 
Kolejny ciekawy utwór Cishy, polecamy. Gościnnie występuje Michalina Kowala na skrzypcach. Utwór skomponował i napisał tekst Gracjan Jeran. Zdjęcia wykorzystane w teledysku wykonano w Rezerwacie Buczyna.
 
Wszystkich chcących usłyszeć ten utwór na żywo oraz cały koncert, który miał swoją premierę przeddzień kanonizacji JPII już dzisiaj zapraszamy 30 maja do Zespołu Szkół im.H.Cegielskiego w Rogoźnie.
 
“Wiem, że tam w oddali czekasz na mnie ...”  - czy to  “upadek”? Ten na górze zawsze wybaczy i czeka na nas. A teraz CISHA ....
 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież