Anna Spławska w nowej piosence (film)

Anna Spławska w nowej piosence (fot. annmusic.pl)Kariera solowa Anny Spławskiej z Kościana nabiera coraz szybszego tempa. Dziś zapraszamy do obejrzenia jej kolejnego teledysku.

Ten utwór wydaje się doskonałym komentarzem do obecnej sytuacji międzynarodowej. Ale nie wskazuje konkretnego konfliktu, stawiane jest uniwersalne pytanie - Czy ludzie tacy są .... ?

Czy to już nic nie znaczy, że świat stał się obcy dla zwykłych ludzi, Czy to już wszystko musi być wielka polityką zawłaszczona przez najmożniejszych?

Jedni boją się kłamstw inni boją się gorzkiej prawdy. Nie cenimy inności, INDYWIDUALNOŚCI, wszystko musi być sprowadzone do parteru byle jakości, do patrzenia z perspektywy wielkich medialnych koncernów i politycznych ambicji.

Na naszych oczach dzieją się złe rzeczy. Ludzie tacy są ... ale jacy? ŹLI, ZAKŁAMANI, OBŁUDNI, jacy są?

Jakie jest Wasze zdanie? (wykorzystano fragmenty tekstu piosenki )

 

 

Przypominamy, że Ania była członkinią Drużyny Libera w Bitwie na Głosy. Od 2003r. postanowiła kontynuować swoją karierę solo. Zapraszamy do odwiedzania jej profilu na facebook'u (kliknij tutaj) oraz jej strony internetowej (kliknij tutaj).

Komentarze  

+1 #1 ja 2015-11-14 22:34
super tekst piosenki bo ludzie tacy sa ZAKLAMANI OBLUDNI I FALSZYWI NO I OCZYWISCIE OBGADLIWI:) super wokal gratuluje i zycze dalszych sukcesow:)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież