By nie, nie być zapomnianym! (film)

Kadr z teledysku zespołu  rapsodia - Zapomniany 23 stycznia br miała miejsce oficjalna premiera charytatywnego teledysku do piosenki "ZAPOMNIANY" grupy "rapsodia", realizowanego z Fundacją Herosi i studiem "Kastelnik" na dziecięcym oddziale onkologii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Główne role grają tutaj podopieczni instytutu - dzieci, zmagające się z chorobą nowotworową.

Na oddziale tym leczone są również dzieci z terenu naszego powiatu. Klinika Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży IMiD współpracuje z ośrodkami onkologii dziecięcej na terenie całego kraju oraz wieloma placówkami zagranicznymi. Rocznie przez oddział przechodzi około 3 tysiące małych pacjentów.

U boku dzieci wystąpili także aktorzy: Artur Barciś, Elżbieta Jędrzejewska, Ryszard Rembiszewski, Agnieszka Kaczorowska, Magda Smalara i znany internautom Cyber Marian oraz dziecięcy chór z Pracowni Piosenki Dziecięcej MILLE VOCI.

By nie, nie być zapomnianym  - zatrzymaj się choć na chwilę słuchając tej piosenki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież