Liber ruszył na nowe muzyczne łowy! (film)

Marcin Piotrowski nie próżnuje i od początku 2014r. wziął się ostro za pracę. Tym razem ogłosił casting na wokalistę!

Wielkie Polowanie, bo pod takim hasłem trwa cating potrwa jeszcze tylko do poniedziałku 20 stycznia. Do nowego projektu muzycznego Liber poszukuje chłopaka, który nie tylko ma talent, ale przede wszystkim jest gotowy na podbijanie świata.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w castingu? Tego dowiesz się z poniższego plakatu.

 

Komentarze  

#1 błażej 2014-01-18 20:22
a to ciekawe... Liber, który nie umie śpiewać łowi talenty. najdziwniejsze, że sukces murowany.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież