Mateusz Ziółko wygrał The Voice of Poland

Mateusz Ziółko wygrał The Voice of PolandArtysta, który w dniu wczorajszym wygrał "The Voice of Poland", nie jest dla oborniczan osobą anonimową. Mateusz Ziółko gościł już w Obornikach. W 2011 roku był gościem specjalnym na Noworocznym Toaście w Objezierzu.

Artysta dwukrotnie uczestniczył w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Motocykli Ciężkich Jastrzębie Dróg w 2011 i 2012 roku, w 2011 występował również w OOK.

Mateusz Ziółko brał udział także w innym programie telewizyjnym – “Mam Talent” gdzie powalił na kolana jurorów – Kubę Wojewódzkiego i Agnieszkę Chylińską.

W tegorocznej edycji "The Voice of Poland" finałową walkę Mateusz stoczył z Ernestem Staniaszką, obaj panowie mają charakterystyczny i ciekawy głos, obaj w decydującym pojedynku zaśpiewali swoje autoskie piosenki. Emocje towarzyszyły do samego końca, ponieważ oba wykonania były na wysokim poziomie, jednak tytuł otrzymał Mateusz Ziółko.

Gratulujemy Panu Mateuszowi! Państwa zapraszamy do obejrzenia fragmentów występu Mateusza Ziółko z Objezierza w styczniu 2011 roku.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież