Muzyczny poniedziałek z ... Doniem i Liberem

Jakże ciężko jest nam wracać do codziennych obowiązów po weekendzie. Proponujemy więc wam terapię muzyczną, aby przetrwać tę poniedziałkową traumę.

Wstawanie do pracy czy szkoły po przyjemnie spędzonym weekendzie w gronie najbliższych jest dla wielu z nas katorgą. Proponujemy więc dziś w ramach naszego kącika muzycznego utwór Donia i Libera "Dzień dobry Polsko". Przesłanie płynące z tej piosenki jest niezwykle pozytywne. W sam raz na trudy poniedziałku, ale i nie tylko.

Oto fragment tekstu piosenki:

"Nie chce narzekać, nie chce, ale muszę!

Daj spokój, żyj jak dobry obywatel, narzekasz!?

Inni jakoś dają radę!

Ciesz się, masz możliwości, perspektywy,

przestań kreować wizerunek krzywy!"

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież