Modesta Pastiche wystąpi w programie "Jaka to melodia?"

Zespół Modesta Pastiche gościł już dwukrotnie na naszym portalu. Dziś pragniemy poinformować was o czymś wyjątkowym.

Program Roberta Janowskiego "Jaka to melodia?" znają wszyscy. Już w najbliższą niedzielę 29 września w kolejnym odcinku zaprezentuje się w nim Modesta Pastiche! Wrześniowy finał teleturnieju będzie nadawany tradycyjnie w TVP1 o godz. 18:20.

Zapraszamy do obejrzenia zespołu w telewizji, a dziś koniecznie przypominamy ich pierwszy teledysk.

Komentarze  

#2 Wojtek 2013-09-29 19:40
super i dzisiejszy występ w "Jakiej to melodii" GRATULACJE dla Edyty i całego zespołu.
Pozdrawiam
Cytować
+1 #1 Arkadiusz 2013-09-26 12:53
Niezwykle sympatyczna grupa,świetna muza i charyzmatyczna wokalistka.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież