Na niepogodę proponujemy muzykę (film)

Pogoda dziś nie zachęca do aktywności. Warto więc posłuchać muzyki, aby choć na chwilę zapomnieć o tym, co się dzieje za oknem.

Dziś proponujemy spotkanie z muzyką góralską. Zespół Future Folk z Podhala gra, jak sama nazwa wskazuje, folk przyszłości. Elementy góralskiej muzyki połączone są z muzyką taneczną. Zespół składa się z 3 osób: Stanisław Karpiel-Bułecka (wokal), Matt Kowalsky (elektronika), Szymon Chyc-Magdzin (skrzypce, wokal).

Zobaczcie teledysk "Twarda skała"

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież