Liber zagra na Stadionie Narodowym. (film)

8. września na Stadionie Narodowym w Warszawie dojdzie do rewanżowego spotkania dziennikarzy Radia Zet ze słuchaczami. W tej drugiej drużynie wystąpi m.in. Liber.

Będzie to drugie tego typu wydarzenie. Pierwszy mecz dziennikarze Radia Zet zagrali ze swymi słuchaczami w kwietniu. Radiowcy zostali pokonani 2:3. I tym razem trenerem słuchaczy będzie Rafał Brzozowski, a w jego drużynie wystąpi w roli kapiatna Liber.

Każdy może zagrać razem z Liberem. Aby dostać taką szansę należy wysłać do Radia swoje zdjęcie w stroju piłkarskim i uzasadnić dlaczego to właśnie Ty masz być członkiem drużyny słuchaczy. Czas na zgłaszanie kandydatur upływa 4. września.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Komentarze  

+1 #1 Monika 2013-08-27 17:31
szansa szansa szansaaa - powtórzenia powtórzeniaaaaa aa
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież