Sylwia Grzeszczak i Liber na topie (film)

Popularność Libera nie spada. Kolejny dowód na to stanowi najnowszy ranking ZPAV.

Związek Producentów Audio-Video przeprowadza poprzez firmę Nielsen Music badania mające na celu monitoring 52 stacji radiowych i 4 kanałów muzycznych. Dzięki nowoczesnemu systemowi firma w czasie rzeczywistym rozpoznaje i identyfikuje utwory grane w/w ośrodkach.

Najnowsze badanie Top 5 airplay z okresu 27.07.-02.08.2013 pokazało, że najczęściej granym utworem był "Pożyczony" Sylwii Grzeszczak (słowa Liber), a na drugim miejscu znalazła się piosenka "Nie patrzę w dół", którą wykonuje duet Natalia Szroder - Liber.

Komentarze  

#2 Kamil 2013-08-09 22:52
Powodzenia i sukcesów :-)
Cytować
#1 monia 2013-08-09 12:02
:)))
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież