Nominacje dla Libera, Natalii Szroeder i Sylwii Grzeszczak! (film)

Radio Eska ogłosiła nominacje do tegorocznych nagród Eska Awards. Wśród wyróżnionych znaleźli się dobrze nam znani artyści.

W kategorii "Artysta roku" nominację otrzymał Liber. O tytuł rywalizuje z: Rafałem Brzozowskim, Robertem M i Dawidem Podsiadło. Sylwia Grzeszczak wyróżniona została natomiast w 2 kategoriach: "Najlepsza artystka" oraz "eska go-Award Najlepszy artysta w sieci". Nominację do kategorii "Najlepszy debiut" otrzymała Natalia Szroeder.

Jeśli chcecie im pomóc w zdobyciu wyróżnień koniecznie głosujcie na nich na stronie Radia.

Aby wziąć udział w głosowaniu trzeba zarejestrować się do Klubu ESKA. Głos może oddać klubowicz z potwierdzonym numerem telefonu. Można oddać głos również poprzez aplikację na Facebooku, jednak i tu wymagane jest członkostwo w Klubie  ESKA.

Zachęcamy WAS do głosowania!!!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież