Przejdź do głównej treści

Koncert Libera i jego gości (film)

| Łukasz | Muzyka

Piątkowy blok koncertowy na Targowisku za nami. Są już pierwsze oceny. Słyszeliśmy zarówno krytyczne i pochlebne stanowiska. Wiele osób wskazywała na problemy z nagłośnieniem, inne uważają, że było zbyt rockowo.

Dla osób, które nie były prezentujemy fragmenty finałowego utworu pierwszej części w której wystąpił Liber i jego Goście. Piosenkę Winny wykonali razem Natalia Szroeder, Mateusz Mijal i Liber.

Smutna wiadomość. 21 sierpnia 2025 r. zmarł Stanisław Soyka, miał 66 lat. Odszedł artysta, którego twórczość stawała się częścią codzienności – tłem radości, ale i pocieszeniem w trudnych chwilach. Czasem zamiast słów wystarczyło włączyć piosenkę Soyki, a złe myśli nagle uciekały.
Zespół Luxtorpeda wystąpi w OOK 23.04.2024 o godzinie 19:00 w OOK. Okazało się, że koncert może odbyć się w zmienionej formule!
Po rocznej przerwie Bartek Tecław, utalentowany wokalista muzyki tanecznej, zaskakuje swoich fanów nowym utworem pt. "Mała Drama". Tym razem artysta eksperymentuje ze stylem latino, wnosząc świeży i energetyczny akcent do swojej dotychczasowej twórczości.
Już w styczniu zobaczymy na rogozińskiej scenie Three Faces. Jednym z członków grupy jest KIMI.
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie został nagrany teledysk do piosenki  The Time of My Life IżoLa.
„Drogi proste” to jest  magiczny kawałek muzyki  z udziałem rodzeństwa Sienkiewicz i Julii Pietruchy.
W święto zakochanych zadebiutował nowy teledysk do piosenki Dla Ciebie Szymona Wydry.