Mokrofon zagra na Festiwalu w Jarocinie!

Niezwykle miło jest nam poinformować, że zespół Mokrofon z Anną Spławską w składzie, wystąpi podczas tegorocznego Festiwalu w Jarocinie!

Jak informuje oficjalna strona Festiwalu Mokrofon znalazł się w "10" zespołów, które w konkursie Hortex Rytmy Młodych zapewniły sobie występ na jarocińskiej scenie. Oprócz kościańskiego zespołu występ zagwarantowały sobie także: 30daysofline, BixBit, Fine Charge, Late Again, Lola Lynch, Mniejsze Zło, Ms. No One, Thrudy, Zgon. Zespoły te wystąpią 18 lipca w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Jury wybierze 6 wyróżnionych zespołów, które uzyskają prawo występu na  scenie Horteksu w Jarocinie 19 oraz 20 lipca. Spośród tych kapel wyłonieni zostaną laureaci nagrody publiczności oraz nagrody jury. Laureaci wystąpią 21 lipca na Dużej Scenie Festiwalu.

Zespołowi Mokrofon serdecznie gratulujemy i życzymy udanego występu, oczywiście na Dużej Scenie Festiwalu!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież