Jest nowy teledysk Libera i Natalii!

2 tygodnie temu informowaliśmy o wizycie Libera i Natalii Szroeder w Obornikach. Celem było zebranie materiału do teledysku.

Dziś już możemy ogłosić, że teledysk do piosenki "Nie patrzę w dół" jest gotowy. Zobaczcie go i oceńcie sami.

Komentarze  

+1 #2 łobornicki 2013-05-30 14:31
Jest dworzec, jest tor crossowy, Łazienki także są, nawet "dregerówka" :) Rynek też widzę, mały most, a te pola i wiatrak to chyba na Objezierzu, co?
Cytować
+2 #1 YOP 2013-05-30 12:02
No jest ok, przebitki z Obornik, ciekawie to wygląda, duży plus dla Libera.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież