Jest pierwszy teledysk Mai Szymanowskiej!

kadr z teledysku Mogę być - Mai SzymanowskiejStaramy się śledzić artystyczne poczynania członków Drużyny Libera. Ukazał się pierwszy teledysk Mai Szymanowskiej do piosenki "Mogę być".

Po zakończeniu programu wokalistka spędza wiele czasu w podróżach koncertując po całej Polsce. Teraz nadszedł czas na pierwszy teledysk do piosenki "Mogę być".

Jest to piosenka której inspiracją jest, jak pisze artystka na swoim kanale Youtube, wiersz Wisławy Szymborskiej "Miłość od pierwszego wejrzenia".

Być może codziennie gdzieś obok nas przechodzi miłość naszego życia ...

Komentarze  

+11 #3 Agnieszka 2013-04-03 20:54
Znam ją znam tzn pamietam :) troszkę inaczej na nią mówiliśmy kiedyś hehe. Piękna piosenka i piękny teledysk czekam na nastepne :*
Cytować
+10 #2 Aga 2013-04-03 20:46
Bardzo fajna piosenka. Ciekawy teledysk nawiązuje do niebanalnego tekstu. Całość pysznie się prezentuje. :) No i wreszcie wokalistka, której umiejętności wokalne zasługują na pochwałę. Będę śledzić twórczość Mai. :)))
Cytować
+10 #1 Beata 2013-04-03 20:27
Naszym skromnym zdaniem Maja jest najzdolniejszą wokalistką z pośród osób występujących w drużynie Libera, jej warsztat wokalny jest doskonay. Poznao sie na niej wiele osob czego dowodem są liczne koncerty w szkoach caej POLSKI.Bez pomocy ludzi z branży tylko dzięki wlasnej ciężkiej pracy stopniowo osiąga sukces widać to po ilości wyświetleń na Yoytube.
Oby tak dalej:) powodzenia
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież