Utwór „Poczuj to” trafił do rozgłośni radiowych!

Po dłuższej przerwie grupa Feel wydaje mocny, nowoczesny singiel,  idący za trendami światowymi. Zespół jeszcze nie prezentował się w tak odmiennej odsłonie. Dzięki współpracy z wytwórnią Universal Music Polska, muzycy dotarli do międzynarodowych producentów. Współpraca ta pozwoliła im wprowadzić do ich twórczości inne rozwiązania muzyczne.

Utwór Poczuj to trafił do rozgłośni radiowych!

Muzycy nie boją się zmian i chcą cały czas pobudzać wyobraźnię własną  i odbiorców. Prawdziwi faceci z prawdziwą pasją chcą zaskakiwać swoich słuchaczy.  Co o nowym singlu mówi lider zespołu – Piotr Kupicha? "Ten numer to początek kolejnego etapu w naszej karierze. Chcemy, by nasza twórczość wzbudzała emocje, a nawet kontrowersje. Nie boimy się eksperymentów i chcemy się rozwijać.

Utwór "Poczuj to" pokazuje, że nie zamykamy się na jeden nurt.  Nawiązujemy również do tego co dzieje się na świecie. Tam zespoły gitarowe i rockowe wzbogacają swoje kompozycje elektronicznymi brzmieniami i dzięki temu sięgają po nowe środki wyrazu. My też mamy jeszcze wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o proponowaną przez nas muzykę.”

Zmiany zachodzą zarówno w warstwie muzycznej, jak i wizerunkowej. Członkowie grupy są już dojrzałymi mężczyznami i kreatywnymi muzykami. Chcą by ich styl podążał za doświadczeniem życiowym.

Pełną wersję utworu „Poczuj to”

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież